dimguide / 360° VR Rehber, / Sanal Gerçeklik, / Enformasyon

"Sizler hedeflerinizi büyütürken biz daima yanınızda yürüyor olacağız..."

Nilsound

Vizyonumuz,

Nilsound işitme cihazları çatısında işitme sektörüne ait 14 yıllık tecrübemiz ile sektördeki yenilikleri aktif şekilde kullanıcılarına yansıtan dinamik bir oluşumu daha geniş kitlelerin yararına sunmaktır.

Misyonumuz,

Teorik ve pratik anlamda donanımlı kadromuz ile işitme kaybına dair tüm sorunlara bilimsel verileri temel alan, doğru, pratik ve ihtiyaca uygun çözümler sunmaktır.

Bünyemizde kullanıcılar tarafından bilinirliği yüksek Phonak ve Sonic marka işitme cihazlarına ait tüm uygulama seçenekleri bulunmaktadır.

Mevcut markaların en güncel modellerine ait şarjlı ve pilli işitme cihazı seçenekleri kişilerin kullanımına sunulmaktadır. Ayrıca görünmez kanal içi (IIC) modellerden, kulak arkası açık uygulama (RIC) ve ileri derecede işitme kayıpları için geliştirilmiş Ultra Power (UP) modelleri ürün yelpazemizde mevcuttur.

İşitme kaybı her yaşta kendini farklı şekillerde gösterebilir. Doğuştan kaynaklı veya sonradan edinilen işitme kayıplarına toplumda sıkça rastlanır. Her nasıl parmak izi kişiye özgü tanımlayıcı bir olgu ise işitme kaybı da kişiye özgüdür ve bu sorunla kişiye özel çözümler ile başa çıkılmalıdır.

Kişiye özel yapılacak uygulamanın uzman kişiler tarafından objektif yöntemler kullanılarak yapılması ve uygulamanın sonuçlarından hem kullanıcıyı, hem de yakınlarını tatmin edecek şekilde yol izlenmesi gerekmektedir. Bu yüzden işitme cihazı denemesinin eczaneden ilaç alır gibi hızlı bir şekilde değil özenle ve sabırla kişiye doğal ortamında kullanma fırsatı verilerek yapılması gerekmektedir.

Bünyemizde uygulamalar kişi ile yapılan karşılıklı güven sözleşmeleri ile kişinin doğal ortamında (evinde, iş yerinde vb.) yapacağı denemeler ile sağlanmaktadır.

Bu ürünler ile ilgili ayrıntılı bilgi ve deneme avantajlarını kaçırmamak için randevu başvurusunda bulunmanızı öneririz. (Randevu için 0 530 783 11 74)

Yorum Yap

Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız