Oda Fiyatları

Twinbed 90 €
Triple oda 120 €
Doublebed 90 €

Ön Rezervasyon Yap


Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi-Pazar: 00:00/23:59

Diğer BilgilerYaşamak birer birer ve hep beraber

İpekli bir kumaş dokur gibi

Hep bir ağızdan sevinçli sevinçli bir destan okur gibi

Demiş usta şair Nazım. Bizim hikayemiz de bu ipek kumaşı dokur gibi başladı. Ege`nin biricik ilçesi Urla`da başlamış olduğumuz bu serüven, önce birer birer sonra hep beraber büyüdü. Bundan tam 5 yıl önce adını hayattan alan La Vida kuruldu. Bu serüvende Urla`nın içleri ısıtan güneşi; ektiğimiz tohumları büyüttü, rüzgarları içimizi serinletti. Öyle bir yer yaratmak istedik ki, bizi ziyaret eden tüm misafirlerimiz de yaşamın bu sevincine ortak olsun istedik.

Otelimiz, doğa ve denizin birleştiği; şarap bağları, ve zeytin ağaçlarının harmanladığı bir coğrafyada, şehrin gürültüsünden uzakta; size eşsiz ve kaliteli, aynı zamanda aile sıcaklığında bir tatil seçeneği sunmaktadır. Odalarımız tek katlı dizayn edilmiştir. Mimarisi gereği geçmişin güzel duygularından esinlenerek, sizlere komşuluk duygusunu hissettirmektedir. Sade dizayn edilmiş ferah odalarımız, bahçe kapısından içeri girdiğinde sizi karşılayacaktır. Girişleri birbirinden bağımsız mimarisi ile misafirlerimizin daha iç içe ve samimi olduğu, dostluklar kurduğu bir atmosfer yaratmak istedik.

Sizlere sabah kahvaltımızda yöremizin bereketli topraklarından gelen hasatları servis ediyoruz. Gün doğmadan sizin için heyecanla mutfağa giriyor, aşk ve sevgiyle en güzel kahvaltı sunumunu hazırlamak için yarışıyoruz. Otelimizde yaptığımız farklı çeşitte reçelleri, Ege’de toplanan zeytinleri, taze sıcacık çöreklerimizi ile birlikte mutfaktan soframıza taşıyoruz.

Biz aslında ne kadar anlatsak da eksik kalır cümlelerimiz. Şehrin karmaşasından uzakta La Vida’nın sakinliğini hissetmeye, gün batımında odanızın hemen önündeki havuz kenarında keyifli anlar geçirmeniz için sizi bize davet ediyoruz!Yorum Yap

Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız

Web VR