Oda Fiyatları

0 #

Kahvaltı oda fiyatlarına dahildir.


Ön Rezervasyon Yap


Diğer BilgilerBiz,
Kale içerisinin tarihi dokusuyla uyumlu benzersiz bir atmosferde Immy’s Hotel farkını deneyimleyeceğiniz, Sığacık’taki eviniz sizleri ağırlamak için bekliyor…
Her biri özenle dekore edilen toplam 9 odaya sahip otelimizde kafe ve ortak oturma alanları bulunmaktadır. 7 standart oda, 1 aile odası ve 1 suit odayla hizmet veren Immy’s Hotel Sole (Güneş), Mare (Deniz) ve Terra (Toprak) olmak üzere 3 binadan oluşmaktadır. 
Tüm binalarımız kale içerisindeki hayatı deneyimlemek isteyen misafirlerimiz için Immy’s Hotel’in genelinde bulunan sıcaklığa ve konfora sahiptir. 
Sole (Güneş) binamızda modern ve şık bir tasarıma sahip olan krem ve sarı tonlarıyla dekore edilen ferah, konforlu 2 cumbalı oda ve 2 tane de bahçe odası bulunmaktadır. 
Mare (Deniz) binamızda rengini denizin mavisi ve yeşilinden almış 3 standart oda ve 1 aile odası bulunmaktadır. 
Aile büyüklerimizin doğduğu ve yaşadığı Terra (Toprak) binası ailemiz için ayrı bir öneme sahiptir. Suit odamız ve resepsiyon bölümümüz bu binada bulunmaktadır.
Immy’s Hotel, İzmir Merkezine 45 km, İzmir Havaalanı'na 65 km, Seferihisar'a 5 km, Urla'ya 25 km, Kuşadası'na 82 km, Çeşme'ye 80 km mesafede bulunmaktadır.
Egenin sakin şehri Sığacık kale içerisinde bulunan otelimiz Haziran 2023 itibariyle dinlenmeyi ve eğlenmeyi seven siz misafirlerimiz için hizmet vermeye başlamıştır.Yorum Yap

Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız

Web VR