Oda Fiyatları

Anaxagoras #
Büyük İskender (III. Alexandros) #
Necati Cumalı #
Prenses Ulice #
Yorgo Seferis #

Ön Rezervasyon Yap


Diğer BilgilerYıllarca, büyük şehrin karmaşasında yoğun çalışan iş insanları olarak büyük bir hayalimizi gerçekleştirdik. Tarihi, yaşanmışlık dokusu bozulmamış, şıklığı ve konforu ön planda olan bir butik otel…
Uzun süren araştırmalarımızın ardından böyle bir oteli yaratabileceğimiz bir yapı keşfettik. 1870’li yıllardan günümüze kadar gelebilmiş ve birçok anıya ev sahipliği yapmış bu taş konağı, olabildiğince tarihi karakterini koruyarak sizlerle buluşturuyoruz. Mimari yapısı ve dekorasyonuyla aynı zamanda bir müzeyi andıran 1870’s Taş Konak, sizleri tarihte 150 yıl geriye götürüyor. Urla’nın tam merkezinde yer alan otelimizin o zamanların atmosferini tam olarak yaşatması için aklınıza gelebilecek en küçük ayrıntıyı bile atlamadık. Yaptığımız araştırmaların sonucunda bir dönem Urla’da yaşamış, insanlık tarihinde iz bırakmış, beş farklı ismi otelimizin duvarlarında, odalarımızda yaşatmaya devam ediyoruz.
1870’s Taş Konak’ın ayrıcalıklı atmosferinin yanı sıra, kahvaltısı ve yemekleri de bir o kadar farklı ve lezzetli. Anadolu mutfaklarından sizin için en iyi kahvaltıyı meşhur Hatay Mutfağı’nda bulduk. Konağımızda verdiğimiz yaklaşık yirmi beş çeşit üründen oluşan Hatay kahvaltımızın doğallığını ve lezzetini koruması için her ürünü asıl yerinden sofralarımıza kadar getiriyoruz.
1870’s Taş Konak’a adımını atan konuklarımızı; başta mimarı yapısı, dekorasyonu, yemekleri ve bir çok yerde karşılarına çıkacak ince detaylarla, farklı bir deneyim bekliyor.


Yorum Yap

Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız

Web VR